Pl  |  En  |  De 
do początku
 

Hubertus Haus - widok ogólny

Dom Hubertus położony jest we wsi Pieczarki niedaleko Giżycka wśród lasów i jezior.  Zaciszna i spokojna okolica gwarantuje odpoczynek i relaks. Z daleka od gwarnych miejsc z bliskością jezior jest oazą spokoju. Jego myśliwski charakter nadał mu mój ojciec, który był zapalonym myśliwym w Giżyckim Kole Myśliwskim "Ryś". Dom otacza 1000 metrowy ogród. Posiada wiatę, łazienkę ogrodową, carport na dwa samochody oraz jeden mały domek przeznaczony dla ogrodnika.

więcej
 
Wnętrze domu

Dom Hubertus ma dwa piętra. Na górze znajdują się dwie sypialnie. Jedna sypialnia, z bardzo dużym podwójnym małżeńskim łóżkiem, ma ok. 40 m kw i niewielki balkon na przedni ogród i jezioro Skarż Mały oraz druga mała sypialnia posiada dwa pojedyncze łóżka.  Na górze jest  łazienka z wc i prysznicem.  Na parterze znajduje się duży, 50 m kw. salon z kominkiem i balkonem na frontowy ogród,kuchnia oraz łazienka z wc i wanną. W naszym domu króluje drewno i trofea myśliwskie. 

 

więcej
 
Ogród

Teren ogrodu zajmuje około 1000 m kw. Składa się z części przedniej i tylnej, gdzie znajduje się stół, krzesła ogrodowe, parasol, wiata  i domek ogrodnika. Niegdyś bardzo zadbany i wypielęgnowany stanowił dumę okolicy. Dziś, z powodu braku dobrego opiekuna, trochę zdziczał. Ale ten niekontrolowany rozrost roślinności nadal mu innego również atrakcyjnego charakteru. Barwy kwiatów i ich zapach cieszą każdego kto w nim przebywa.

więcej